بازسازی سینه

بازسازی سینه بعد از جراحی سرطان


یکی از شایعترین و معمول ترین سرطان ها در بین خانم ها سرطان سینه است . که امروزه تشخیص سرطان سینه و درمان آن موجب شده تا بتوان سرطان را کنترل کرد در این مبحث در مورد عوامل و تشخیص سرطان بحث نخواهیم کرد بلکه راه های بازسازی سینه را که بعداز عمل ماستکتومی است را توضیح می دهیم.
بازسازی سینه یا با عمل جراحی اول صورت می پذیرد و اینکه به وضعیت بیمار بستگی دارد یا بعد از مدتی از عمل ماستکتومی انجام می شود.


بازسازی سینه


بوسیله پروتز و یا بوسیله نسوج قسمت های دیگر بدن و یا حتی ترکیب این دو روش بازسازی را می توان انجام داد
برای افرادی که پوست کافی برای سینه آن ها باشد باید در مرحله اول پروتز گذاری کرد و حدودا بعد از شش ماه نوک سینه را بازسازی کرد.اما اگر پوست سینه به اندازه کافی وجود نداشته باشد ابتدا باید اندازه مناسب را با یک گشادکننده بدست آورد و در نهایت پروتز و بازسازی نوک سینه.
در بیمارانی که سینه آن ها رادیوتراپی شده پوست آن ها خشک شده و دیگر خاصیت ارتجاعی ندارند در این موارد باید از نسوج دیگر قسمت های بدن استفاده شود یکی از نکات مهم در اینجا این است که سینه ها باید با هم تناسب داشته باشند .


آیا بازسازی سینه لازم است؟


در خانم هایی که سرطان آن ها درمان شده عمل بازسازی سینه توصیه می شود.در کشورهای مختلف بیماران تحت عمل ترمیمی قرار می گیرند .این کار باعث می شود که افراد اعتماد به نفس خود را بدست آورند .

جراحی زیبایی سینه جراحی زیبایی سینه

        بازسازی سینه با جدار شکم                                                                                           بازسازی سینه با عضله پشت 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط نونگار پردازش